ONETEAM FAQ

OneTeam to obszar zarezerwowany dla wszystkich profesjonalistów Ariston, w którym użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dedykowanych im narzędzi i usług, również za pośrednictwem smartfona. Zawiera różne usługi dedykowane profesjonalistom Ariston OneTeam Partner - program lojalnościowy, w którym można zarejestrować kody z produktów Ariston , gromadzić punkty a te wymieniać na nagrody. Istnieje również kilka nowych funkcji, takich jak sekcja poświęcona wydarzeniom i szkoleniom, w której użytkownicy mogą rejestrować się i uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych lub online, sekcja Media Center z wieloma przydatnymi i treściami, e-katalog zawierający bardziej szczegółowe informacje na temat produktów Ariston oraz salon wystawowy do wirtualnego odkrywania systemów zainstalowanych w domach i utworzonych na bazie produktów Ariston.

Obszar jest zarezerwowany dla instalatorów i projektantów współpracujących z Ariston, którzy mogą wejść do OneTeam przy użyciu swoich danych logowania. Treści mogą się różnić w zależności od kategorii zawodowej.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w OneTeam, możesz podać swoje dane w formularzu rejestracyjnym na stronie ariston-oneteam.pl. Zgłoszenia rejestracyjne od Instalatorów i Projektantów zostaną przetworzone tak szybko, jak to możliwe przez moderatora. Instalatorzy z profilem Podstawowym będą mogli uzyskać dostęp do platformy bezpośrednio po wypełnieniu formularza. Należy pamiętać, że tylko profesjonaliści współpracujący z Ariston będą mogli uzyskać dostęp do zarezerwowanego obszaru. 

Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tak szybko, jak to możliwe; o jej wyniku zostaniesz powiadomiony emailem w ciągu max. kilku dni.

Jeśli masz problemy z dostępem, możesz skontaktować się z service.callcenter.pl@ariston.com

.Należy pamiętać, że usługi OneTeam, które pojawiają się z ikoną kłódki, są zarezerwowane dla Instalatorów należących do Ariston OneTeam Partner. Jeśli jesteś instalatorem, upewnij się, że wypełniłeś wniosek do dostępu profesjonalnego, żeby korzystać z wszystkich funkcji platformy.

Zawsze czekamy na wszelkie sugestie naszych specjalistów. Możesz podzielić się swoimi uwagami na temat OneTeam i tego, co możemy zrobić, aby lepiej zaspokoić Twoje potrzeby, pisząc na adres service.callcenter.pl@ariston.com.

ONETEAM PARTNER

Ariston OneTeam Partner to program lojalnościowy Ariston przeznaczony dla instalatorów. Kupuj i instaluj produkty Ariston, aby gromadzić punkty, które możesz wymienić na nagrody.

Aktywuj swój profil  Ariston OneTeam Partner, wypełniając wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym. Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tak szybko, jak to możliwe, a Ty otrzymasz wiadomość e-mail z wynikiem rejestracji. Należy pamiętać, że tylko Instalatorzy, którzy instalują produkty Ariston, będą mogli uzyskać dostęp do zastrzeżonego obszaru. 

Rejestrując się, wybierz dostęp profesjonalny, aby mieć dostęp do programu lojalnościowego, móc rejestrować kody z produktów Ariston, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Pamiętaj, że w dostępie standardowym zbieranie punktów nie będzie możliwe rozpocząć rejestrację swoich zakupów oraz uzyskać dostęp do atrakcyjnych nagród.

Prawdopodobnie wystąpił tymczasowy problem techniczny. Odśwież stronę lub spróbuj ponownie później. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami pod następującym adresem: info@ariston-oneteam.pl

To naprawdę proste. Zachowaj kod z produktu Ariston (znajdziesz go na naklejce). Zaloguj się do Ariston OneTeam Partner i wybierz dogodny dla siebie sposób jego rejestracji: zeskanuj za pomocą telefonu lub wyślij zdjęcie. Możesz też wpisać go ręcznie; wtedy zostaniesz również poproszony o podanie kodu spod zdrapki (wystarczy, że wpiszesz trzy pierwsze cyfry ze zdrapki, a Twój kod zostanie rozpoznany).

WYDARZENIA I SZKOLENIA

W strefie zarezerwowanej OneTeam, w sekcji Wydarzenia i Szkolenia, znajdziesz listę wszystkich dedykowanych Ci wydarzeń podzielonych na dwie kategorie. Kursy to wydarzenia poświęcone Twojemu szkoleniu, podczas gdy Wydarzenia nie zawsze są związane z poszerzaniem wiedzy,  wszystkie natomiast mają na celu wzbogacenie Twojej kariery zawodowej. Wydarzenia można organizować zarówno online, jak i z obecnością osobistą.

Możesz zarejestrować się zarówno z wiadomości e-mail z zaproszeniem wysłanej na Twoją elektroniczną skrzynkę pocztową, jak i z obszaru zarezerwowanego OneTeam, klikając przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ obok każdego dedykowanego Ci wydarzenia. W obu przypadkach zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem rejestracyjnym, a po jego wypełnieniu znajdziesz wydarzenie w sekcji MÓJ HARMONOGRAM.

W niektórych przypadkach to samo wydarzenie lub kurs można zorganizować zarówno z obecnością osobistą, jak i online. Zobacz listę kursów i wydarzeń w zarezerwowanym obszarze OneTeam, aby dowiedzieć się więcej.

Zalecamy udział w organizowanych dla siebie kursach. Jeśli nie możesz wziąć udziału, sprawdź inne dostępne daty w harmonogramie, aby wziąć udział w kolejnej sesji.

Firma może organizować kursy zapraszające konkretnych specjalistów, którzy uczestniczą w odpowiednim dla siebie kursie, a niektóre kursy mogą być dedykowane różnym kategoriom zawodowym (na przykład kursy dla instalatorów mogą różnić się od kursów przeznaczonych dla serwisantów).

Nie ma określonej częstotliwości, ale zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się, które nowe kursy zostały dodane do harmonogramu.

Staramy się objąć wszystkie tematy związane z naszymi produktami oraz obowiązującymi przepisami i zagadnieniami ekologicznymi. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na tematy, których nie możesz znaleźć w sekcji Kursy i wydarzenia, skontaktuj się z szkolenia@ariston.com

FILMY

W sekcji Filmy można znaleźć wszystkie filmy o naszych produktach, marce Ariston oraz filmy edukacyjne przedstawiające procedury instalacji czy obsługi. Możesz łatwo przeglądać zawartość, wybierając interesującą Cię kategorię produktów lub wpisując słowo kluczowe w polu wyszukiwania w lewym dolnym rogu strony. 

Na stronie dla każdego pojedynczego filmu znajdziesz przycisk "Dodaj do listy odtwarzania", który pozwala łatwo zapisać zawartość osobistej listy odtwarzania. W ten sposób możesz je łatwo znaleźć, kiedy tylko ich potrzebujesz. Alternatywnie możesz użyć przycisku w polu każdego filmu.

Aby usunąć film z playlisty, musisz wrócić na stronę filmu i kliknąć przycisk "Usuń z playlisty".

Możesz napisać na adres service.callcenter.pl@ariston.com, określając tytuł interesującego Cię filmu i jak najwięcej szczegółów na temat napotkanego problemu.

Ta funkcja jest obecnie niedostępna dla wszystkich filmów, które można oglądać jedynie z obszaru zarezerwowanego OneTeam.

Ta funkcja jest obecnie niedostępna dla wszystkich filmów, które można oglądać jedynie z obszaru zarezerwowanego OneTeam.

Nie ma ustalonej częstotliwości, ale zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, aby odkryć wszystkie nowe treści, które publikujemy.

Firma może przesyłać określone filmy dla użytkowników będących instalatorami, inne dla projektantów, serwisantów czy użytkowników urządzeń, aby skutecznie wspierać każdego użytkownika zgodnie z jego konkretnymi potrzebami.

E-KATALOG

Katalog cyfrowy jest sekcją, w której można zobaczyć wszystkie specyfikacje techniczne i cechy produktów oraz akcesoria Ariston. W przypadku niektórych produktów dostępne będą modele 3D, dzięki czemu można oglądać produkt tak, jakby był przed tobą w prawdziwym życiu. Możesz także pobrać katalog i zapisać go na swoim urządzeniu (z wyjątkiem modeli 3D), dzięki czemu możesz z niego korzystać w dowolnym momencie, nawet bez połączenia z Internetem.

Ponadto można również pobrać poszczególne dokumenty zawarte przy produkcie lub arkuszach akcesoriów, takie jak na przykład instrukcje obsługi, deklaracje zgodności, deklaracje ErP itp.

SHOWROOM

Showroom pozwala na wirtualną eksplorację różnego rodzaju budynków i mieszkań w celu obejrzenia kilku przykładów systemów, które można stworzyć za pomocą produktów Ariston. Podczas wizyty będziesz mógł pobrać materiały informacyjne, takie jak schematy systemów grzewczych, które przeglądałeś i szczegóły produktów, które zostały w nich wykorzystane, a także schematy techniczne systemów, które można stworzyć.

PORTFOLIO ROZWIĄZAŃ

Ta sekcja poświęcona jest rozwiązaniom, które można tworzyć za pomocą produktów Ariston: wewnątrz znajdziesz kilka najważniejszych projektów, które są faktycznie realizowane lokalnie, a także schematy techniczne systemów, które można stworzyć.

W tej sekcji znajdziesz rzeczywiste instalacje wykonane zgodnie z projektem i specyfikacjami konstrukcyjnymi, które skłoniły profesjonalistów do wyboru Ariston oraz ich opinie, a także wszystkich danych technicznych produktów. Ponadto w Portfolio Rozwiązań znajdziesz również schematy techniczne innych możliwych systemów, które można stworzyć za pomocą produktów Ariston, tak aby zaspokoić każdą potrzebę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Napisz do nas na adres service.callcenter.pl@ariston.com lub odwiedź stronę pomocy technicznej na ariston.com.